Próximas Actuacións

SETEMBRO 2015

sábado 5 : Vigo DE TORNEIROS A BOTSWANA (CONTOS DOS ARREDORES DE VIGO)

 

OUTUBRO 2015

sábado 3 : Parque de Galeras (Compostela)

martes 20 : Malpica TI TAMÉN CONTAS

luns 26 : IES Sta Irene (Vigo) CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

martes 27 : Vigo ANTÍA, WAMBA E O REGATO PEQUENO

mércores 28 : Vigo CONTOS COAS MANS ABERTAS

xoves 29 : Vigo CONTOS COAS MANS ABERTAS

sábado 31 : Miño CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

 

NOVEMBRO 2015

martes 3 : IES Blanco Amor (Culleredo) CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

mércores 4 : IES Miraflores (Oleiros) CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

xoves 5 : O Barco TI TAMÉN CONTAS

venres 6 : Bergondo TI TAMÉN CONTAS

domingo 8 : Compostela O RITMO DO CAMIÑO (ANTÍA E WAMBA CONTINÚA)

luns 9 : IES Politécnico (Vigo) CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

martes 10 : IES Neira Vilas (Oleiros) CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

mércores 11 : Auditorio de Vigo TI TAMÉN CONTAS

xoves 12 : IES Lagoa de Antela (Xinzo) CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

venres 13 : Mañón O RITMO DO CAMIÑO

xoves 19 : Oleiros TI TAMÉN CONTAS

domingo 29 : Compostela CORES

 

DECEMBRO 2015

xoves 3 : Pontevedra TI TAMÉN CONTAS

xoves 10 : Poio TI TAMÉN CONTAS

venres 11 : Fene TI TAMÉN CONTAS

xoves 17 : Burela TI TAMÉN CONTAS

martes 22 : Arteixo ANTÍA, WAMBA E O REGATO PEQUENO

mércores 23 : Vilar de Santos ANTÍA, WAMBA E O REGATO PEQUENO

sábado 26 : Corcubión TI TAMÉN CONTAS

luns 28 : Curtis CORES

 

XANEIRO 2016

martes 12 : IES Carlos Casares (Vigo) A HORA AZUL

sábado 30 : Cambre O RITMO DO CAMIÑO

 

FEBREIRO 2016

venres 19 : IES Díaz Castro (Guitiriz) A HORA AZUL

domingo 21 : A Coruña O RITMO DO CAMIÑO

 

MARZO 2016

martes 1 : IES Lamas de Castelo (Carnota) CONTAMOS TODAS

domingo 6 : Auditorio de Ourense ZONA EN OBRAS

martes 8 : Sarria CONTOS DE NENAS GRANDES E PEQUENAS

sábado 12 : Mos CONTOS DE NENAS GRANDES E PEQUENAS

luns 14 : IES Fontexería (Muros) CONTAMOS TODAS

martes 15 : IES Carlos Casares (Vigo) CONTOS DE DEFUNTOS

mércores 16 : IES Punta Candieira (Cedeira) CONTAMOS TODAS

xoves 17 : CPI Xosé Pichel (Coristanco) CONTAMOS TODAS

venres 18 : San Sadurniño AS MULLERES DE TORNEIROS

 

ABRIL 2016

luns 4 : IES Isaac Díaz Pardo (Sada) CONTAMOS TODAS

martes 5 : IES de Fene CONTAMOS TODAS

venres 8 : IES Félix Muriel (Rianxo) CONTAMOS TODAS

domingo 10 : Valdoviño CORES

martes 19 : Mugardos CORES

mércores 20 : IES Terras de Soneira (Vimianzo) CONTAMOS TODAS

xoves 21 : Melide CORES

venres 22 : IES de Brión CONTAMOS TODAS

domingo 24 : Foliada de Melide ZONA EN OBRAS

luns 25 : IES Carlos Casares (Viana do Bolo) CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

luns 25 : IES Número 1 (Ordes) CONTAMOS TODAS

venres 29 : Moaña CORES

 

MAIO 2016

luns 9 : Ourense O RIMTO DO CAMIÑO (ANTÍA E WAMBA CONTINÚA)

sábado 14 : El Corte Inglés (A Coruña) CORES

martes 17 : Casa da Cultura de Arcos (Ponteareas) CORES

mércores 18 : IES Xermán Ancochea (Trives) A HORA AZUL

venres 20 : Meaño A VIAXE DAS PALABRAS

xoves 26 : Culleredo A HORA AZUL – obradoiro

 

XUÑO 2016

venres 10 : CEIP Raíña Fabiola (Compostela)

mércores 22 : CEIP Présaras (Vilasantar)

 

XULLO 2016

xoves 14 : Laxe

 

AGOSTO 2016

domingo 14 : Riós CORES

venres 26 : Palas de Rei CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

sábado 27 : Festival Agrogay (Palas de Rei) A VIAXE DAS PALABRAS

 

OUTUBRO 2016

venres 7 : Carral CONTOS DE DEFUNTOS (E OUTROS ASUNTOS)

 

NOVEMBRO 2016

mércores 23 : Arzúa O RITMO DO CAMIÑO (ANTÍA E WAMBA CONTINÚA)

sábado 26 : Pobra do Caramiñal